PORTIMAO BLUE
FLAMENCO RED
SAPPHIRE ojii
MEDITERRANEAN BLUE
ARCTIC Grey
mineral na-acha ọcha

T3 2+2

Ụgbọ okporo ígwè

ELiTE Lithium

Agba

  • otu_icon_2

    PORTIMAO BLUE

  • otu_icon_6

    FLAMENCO RED

  • otu_icon_4

    SAPPHIRE ojii

  • otu_icon_5

    MEDITERRANEAN BLUE

  • otu_icon_3

    ARCTIC Grey

  • otu_icon_1

    mineral na-acha ọcha

Rịọ Quote
Rịọ Quote
Nye iwu ugbu a
Nye iwu ugbu a
Mee na Ahịa
Mee na Ahịa

T3 2+2 nwere dashboard na-arụ ọtụtụ ọrụ, ogwe ihu sara mbara, yana friji arụnyere n'ime ya. Ijikọta okomoko na ihe bara uru, ọ bụ nhọrọ zuru oke maka njem nlegharị anya na ihe omume kwa ụbọchị.

tara t3 2+2 ọkọlọtọ ụgbọ agha golf1
tara t3 2+2 ọkọlọtọ ụgbọ golf2
tara t3 2+2 ọkọlọtọ ụgbọ agha golf3

Ahụmahụ okomoko na-aga

Nweta nkasi obi na-enweghị atụ, ike eletrik dị elu, yana amara nke na-edobe T3 2+2 iche. A na-emepụta nkọwa ọ bụla, site na ọkụ ọkụ LED agbakwunyere ruo ogologo ogwe dị n'ihu, na-eburu n'uche mkpa dị iche iche nke onye nwe ya.

ọkọlọtọ_3_akara ngosi1

Batrị lithium-ion

Mụtakwuo

Isi ihe ụgbọ ala

DASHBOARD

DASHBOARD

Meziwanye gịkpochapuInweta ahụmịhe na dashboard anyị dị iche iche, na-ebuli ma mma na arụmọrụ. Dashboard ọhụrụ a na-egosipụta okirikiri nhọrọ ukwuu nwere nnukwu nchekwa, ihe njide iko mara mma, yana njikwa nnweta dị mfe maka ọkụ na ngwa ndị ọzọ. Emebere ya ka ọ gwakọta ụdị na akụrụngwa n'enweghị nsogbu, ọ na-agbanwe ime ụgbọ gọlfụ gị ka ọ bụrụ oghere ọkaibe na nke bara uru.

ILU EKWU NDỊ KWESỊRỊ

Ifuru efu

Fna-eri ihe ntụgharị rotary dabara adaba, windshield anyị nwere laminated na-enye ohere maka mgbanwe nkuku tilt dị mfe iji dabara mmasị gị. Ọ na-enye ogologo ndụ pụrụ iche na idoanya, na-eme ka a hụ ụzọ dị n'ihu anya nke ọma. Igwe ikuku ikuku a abụghị naanị na-enye nchebe dị mkpa site na ihe ndị ahụ kamakwa ọ na-akwalite ọdịdị ụgbọ gọlfụ gị n'ozuzu ya.

Nhọrọ refrigerator

Nhọrọ refrigerator

Weghachite ahụmịhe gọlfụ gị site na iji friji nke mbughari arụnyere n'ime nhọrọ.Dahaziri iji mee ka ihe ọṅụṅụ na nri nri gị dị jụụ nke ọma ka ị na-ekpori ndụ oge gị. Igwe nju oyi a dị kọmpat ma sara mbara na-ejikọta n'enweghị nsogbunkeụgbọ ala gọlfụ, na-enye ohere nchekwa zuru oke n'achụghị ụdị ma ọ bụ arụ ọrụ.

Ọkụ ọkụ LED

Ọkụ ọkụ LED

Ụgbọ ala anyị na-ebu njem na-eji ọkụ LED bịa ọkọlọtọ: ọkụ dị elu, obere ọkụ, ọkụ na-agba ọsọ ụbọchị, mgbanaka ntụgharị na ọkụ breeki maka ịnya ụgbọ elu na-egbuke egbuke. Ọkụ anyị na-esiwanye ike na obere igbapu batrị, na-ebuga mpaghara ọhụụ 2-3 ugboro karịa ma e jiri ya tụnyere ndị asọmpi anyị, na-enye gị ohere ịnụ ụtọ njem ahụ n'enweghị nchekasị, ọbụlagodi mgbe anyanwụ dara.

OGWU IHU

OGWU IHU

Emebere ya iji nye ngwọta nchekwa na-enweghị atụ na-emebighị ụdị ma ọ bụ ọrụ. Ogwe dị n'ihu a sara mbara na-enye ohere zuru oke maka ihe niile dị mkpa, site na ngwa gọọlfụ na ihe nkeonwe ruo nri na ihe ọ drinksụ drinksụ. Ọ na-egosipụta ihe owuwu na-adịgide adịgide nke na-eme ka ihe gị dị mma ma kpọọ nkụ. Ma ị na-eme njem ma ọ bụ na-agba ọsọ, ogwe aka anyị na-agbakwunye ịdị mma na ịdị irè na njem ọ bụla.

 

ọdụ ụgbọ mmiri

ọdụ ụgbọ mmiri

Ọdụ ụgbọ mmiri chaja dị elu na-eme ka nchaji ngwa ngwa na ntụkwasị obi, na-edobe ụgbọ gọlfụ gị dị njikere maka ime ihe mgbe niile. Ihe owuwu ya siri ike na-ekwe nkwa ịdịte aka na ịrụ ọrụ ogologo oge, ebe njirimara enyi na enyi na-eme ka njikọ na ịkwụpụ enweghị ike. Tụkwasị na nke ahụ, e mepụtala usoro nchịkwa batrị (BMS) iji chịkwaa okpomọkụ, na-ewepụ ihe ize ndụ nke ịcha ọkụ na ikpo ọkụ.

Akụkụ

T3 2+2 Akụkụ (mm): 3015×1515 (enyo n'azụ)×1945

IKE

● batrị lithium
● 48V 6.3KW AC moto
● 400 AMP AC njikwa
● 25mph kacha ọsọ
● 25A chaja nọ n'ụgbọ

Atụmatụ

● oche okomoko
● Aluminom alloy wheel mkpụbelata
● Dashboard nwere ihe ntinye iko dakọtara na agba
● Ụgbọ ala okomoko
● Akpa gọlfụ & nkata sweta
● mirror elegharị anya
● mpi
● ọdụ ụgbọ mmiri USB

 

IHE agbakwunyere

● Acid Dipped, Powder Coated Steel Chassis(Hot-Galvanized chassis optional) maka ogologo ndụ ndụ "cart ndụ" yana akwụkwọ ikike ndụ!
● 25A chaja na-egbochi mmiri n'ụgbọ mmiri, emebere ya na batrị lithium!
● Kpochapụ ihe mkpuchi ikuku nwere ike mpịachi
● Ahụ ndị na-akpụ akpụ ntụtụ na-eguzogide mmetụta
● Nkwusioru onwe ya na ogwe aka anọ
● Ọkụ na-egbuke egbuke maka ihu na azụ iji mee ka ọhụhụ dị n'ọchịchịrị wee dọọ ndị ọkwọ ụgbọala ndị ọzọ aka n'okporo ụzọ ka ha mara maka ọnụnọ gị.

Ahụ & CHASSIS

TPO injection ịkpụzi ahụ n'ihu na azụ

BỤRỤ NKE MKPỤTA

 

TARA - T3 2+2

Pịa bọtịnụ dị n'okpuru ka ibudata broshuọ ndị ahụ.

Ogwe ihe eji arụ ọrụ ọtụtụ

Igwe nlegharị anya azụ

Azụ Armrest

Oche okomoko

Ogwe ụda

Igwe mkpuchi ikuku