PORTIMAO BLUE
FLAMENCO RED
SAPPHIRE ojii
MEDITERRANEAN BLUE
ARCTIC Grey
mineral na-acha ọcha

T3 2+2 welitere

Ụgbọ okporo ígwè

ELiTE Lithium

Agba

  • otu_icon_2

    PORTIMAO BLUE

  • otu_icon_6

    FLAMENCO RED

  • otu_icon_4

    SAPPHIRE ojii

  • otu_icon_5

    MEDITERRANEAN BLUE

  • otu_icon_3

    ARCTIC Grey

  • otu_icon_1

    mineral na-acha ọcha

Rịọ Quote
Rịọ Quote
Nye iwu ugbu a
Nye iwu ugbu a
Mee na Ahịa
Mee na Ahịa

Nchikota zuru oke nke streamlined ahu na uzo uzo. Ebe ọ bụla ị na-anya ụgbọ ala, anya niile na-adị gị. T3 2+2 Ebuliri yiri ahụmịhe ịnya ụgbọ ala nke ezigbo ụgbọ ala mana ọ na-akawanye ike ma dịkwa fechaa.

tara t3 2+2 ebuliri ọkọlọtọ1
tara t3 2+2 ebuliri ọkọlọtọ2
tara t3 2+2 ebuliri ọkọlọtọ3

NA-EKWESỊGHỊ ỌKA ỌTỤTỤ ỌMA

Site na T3 2+2 Ebuliri, ihe omume gị na-ebuli elu elu ọhụrụ. Taya ndị dị n'okporo ụzọ dị jụụ na-enye njem dị nro na nke dị jụụ, na-enye gị ohere iji nwayọọ nyochaa ókèala ndị a na-amaghị ama. Nwee obi ụtọ na njem nke dị jụụ na nke na-atọ ụtọ, ebe ụgbọ ala a na-ejikọta nkasi obi na obi ụtọ n'enweghị mgbalị ọ bụla.

ọkọlọtọ_3_akara ngosi1

Batrị lithium-ion

Mụtakwuo

Isi ihe ụgbọ ala

BOARD NA-agba ọsọ na-agbagharị

BOARD NA-agba ọsọ na-agbagharị

bọọdụ ịgba ọsọ na-eweghachi ọrụ dị arọ na-eme ka ụgbọ ala gị dị njikere n'okporo ụzọ ma mee ka ịbanye na ịpụ na ụgbọ gọlfụ gị dị mfe, ma na-echebekwa akụkụ akụkụ na ahụ nke ụgbọ gọlfụ gị. Enwere ike mpịaji ya ka ọ belata nha mgbe ọ dị mkpa.

ILU EKWU NDỊ KWESỊRỊ

ILU EKWU NDỊ KWESỊRỊ

Igwe mkpuchi mkpuchi rotary ọhụrụ na-enye mgbanwe na-enweghị mgbagha na ntụgharị dị mfe. Ma ịchọrọ igbochi ikuku ma ọ bụ nwee ikuku na-enye ume ọhụrụ, nhọrọ ahụ bụ nke gị, na-enye ahụmịhe ịnya ụgbọ ala ahaziri ahaziri dabere na mmasị gị.

BRAKE DISC hydraulic

BRAKE DISC hydraulic

Iji breeki diski nwere ụkwụ anọ. Ha nwere obere arọ ma dị mfe ilekọta. Ikike breeki siri ike pụtara na ụgbọ ala ahụ nwere ogologo breeki dị mkpụmkpụ iji chebe nchekwa nke ndị njem.

Ọkụ ọkụ LED

Ọkụ ọkụ LED

Jiri nchapụta na-enweghị atụ mee ka abalị na-enwu. Igwe ọkụ LED ndị a na-arụ ọrụ dị elu na-enye nchapụta pụrụ iche, na-eme ka anya doo anya n'oge ịnya ụgbọ ala abalị. Ejiri ya nke ọma maka ịdịte aka na ogologo ndụ, ha na-eri obere ike ma e jiri ya tụnyere ọkụ ọdịnala, na-eme ka ha bụrụ nhọrọ dị ọnụ ahịa n'ikpeazụ.

OGWU IHU

OGWU IHU

Oghere nchekwa zuru oke na-eme ka ị nwee ike iburu ihe niile ịchọrọ n'ụzọ dị mfe ma ị nọ na golf ma ọ bụ n'èzí. Emebere ya iji nye ngwọta nchekwa na-enweghị atụ na-emebighị ụdị ma ọ bụ ọrụ.

Nhọrọ refrigerator

Nhọrọ refrigerator

Igwe nju oyi nke mbughari na nhọrọ na-enye mfe iji na mgbanwe, na-eme ka ọ bụrụ ihe ngwọta dị mma maka idobe nri na ihe ọṅụṅụ oyi na-aga. Igwe nju oyi a dị kọmpat ma sara mbara na-ejikọta ụgbọ gọlfụ n'enweghị nsogbu, na-enye ohere nchekwa zuru oke na-achụghị ụdị ma ọ bụ ọrụ.

Akụkụ

Akụkụ T3 +2 (mm): 3015×1515 (enyo n'azụ)×1945

IKE

● batrị lithium
● 48V 6.3KW AC moto
● 400 AMP AC njikwa
● 25mph kacha ọsọ
● 25A chaja nọ n'ụgbọ

Atụmatụ

● oche okomoko
● Aluminom alloy wheel mkpụbelata
● Dashboard nwere ihe ntinye iko dakọtara na agba
● Ụgbọ ala okomoko
● Akpa gọlfụ & nkata sweta
● mirror elegharị anya
● mpi
● ọdụ ụgbọ mmiri USB

 

IHE agbakwunyere

● Acid Dipped, Powder Coated Steel Chassis(Hot-Galvanized chassis optional) maka ogologo ndụ ndụ "cart ndụ" yana akwụkwọ ikike ndụ!
● 25A chaja na-egbochi mmiri n'ụgbọ mmiri, emebere ya na batrị lithium!
● Kpochapụ ihe mkpuchi ikuku nwere ike mpịachi
● Ahụ ndị na-akpụ akpụ ntụtụ na-eguzogide mmetụta
● Nkwusioru onwe ya na ogwe aka anọ
● Ọkụ na-egbuke egbuke maka ihu na azụ iji mee ka ọhụhụ dị n'ọchịchịrị wee dọọ ndị ọkwọ ụgbọala ndị ọzọ aka n'okporo ụzọ ka ha mara maka ọnụnọ gị.

Ahụ & CHASSIS

TPO injection ịkpụzi ahụ n'ihu na azụ

BỤRỤ NKE MKPỤTA

 

TARA - T3 2+2 ebuliri

Pịa bọtịnụ dị n'okpuru ka ibudata broshuọ ndị ahụ.

Ihe mgbochi ihu

Oche okomoko

Ogwe ihe eji arụ ọrụ ọtụtụ

Azụ Armrest

Taya na-anọghị n'okporo ụzọ

Igwe mkpuchi ikuku